Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO City 60032 Arktyczny skuter śnieżny - GDYNIA

Producent:
LEGO

Odkrywaj tajemnice lodowej krainy na odjazdowym arktycznym skuterze śnieżnym z serii LEGO® City! Wyjedź w mroźne pustkowie razem z badaczem wyposażonym w specjalistyczny sprzęt. Rozbij kilofem wielką lodową bryłę, aby odkryć znajdujący się w środku tajemniczy kryształ. Powiadom o swoim odkryciu przez krótkofalówkę, a następnie załaduj lód oraz kryształ na sanie i wróć do bazy, aby przeprowadzić dodatkowe badania. W zestawie minifigurka badacza Arktyki z wyborem akcesoriów. Wybierz się na mroźną przygodę, bawiąc się zestawem Arktyczny skuter śnieżny z serii LEGO® City, w którym znajdziesz doczepiane sanie, bryłę lodu, kryształ, minifigurkę badacza Arktyki oraz kilof.

LEGO Turtles 79118 Rowerowa ucieczka Karai - GDYNIA

Producent:
LEGO

Karai zdobyła jeden z zaginionych zbiorników mutagenu i próbuje uciec na swoim super motorze. Pomóż Leonardowi zahaczyć linę o tył motoru i ścigaj go ulicami miasta na deskorolce. Trzymaj się mocno, gdy Karai przyspieszy na motorze z dwiema rurami wydechowymi i gwałtownie zakręci przy barierce na drodze. Zaczep linę o znak drogowy, by spowodować wybuch automatu — Karai się rozbije, a Ty odzyskasz mutagen! Zestaw zawiera 2 minifigurki z bronią i dodatkami: Karai i Leonarda.Ciągnij deskorolkę Leonarda za szybkim motorem uciekającej Karai w zestawie ze zbiornikiem mutagenu, wybuchającym znakiem drogowym i automatem.

LEGO Super Heroes 76020 Ucieczka z bazy Knowhere - GDYNIA

Producent:
LEGO

Pomóż Grootowi i Kosmicznemu szopowi opracować plan ucieczki z bazy Knowhere! Udało im się odkryć rzadką kulę w kopalni, ale zaraz potem wpadli w zasadzkę wrogów. Unikaj pocisków wystrzeliwanych z ogromnej bazooki zbudowanej przez Sakaarana i złą Nebulę! Odpowiedz ogniem ze specjalnego miotacza, którym włada Kosmiczny szop. Rusz do akcji razem z gigantycznym Grootem z ruchomymi kończynami, aby zmierzyć się z uzbrojoną w miecz Nebulą. Wyprowadź ostry kontratak, aby Kosmiczny szop zdążył uciec w pojeździe górniczym z cenną kulą w chwytnych pazurach! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni: Kosmiczny szop, Nebula i Sakaaran oraz duża figurka Groota. Pomóż Grootowi i Kosmicznemu szopowi wydostać się na wolność, bawiąc się zestawem Ucieczka z bazy Knowhere z serii LEGO® Super Heroes, w którym znajdziesz stację i pojazd górniczy, wieżę i strzelającą bazookę.

LEGO Duplo 10568 Turniej rycerski - GDYNIA

Producent:
LEGO

Posadź dzielnego rycerza na koniu, wyposaż go w lancę i miecz, a potem zacznij się przygotowywać do średniowiecznego turnieju rycerskiego. Dla treningu rycerz może konno poskakać przez płotek, a na koniec pełnego pojedynków dnia może odpocząć w namiocie. Pomóż swoim młodym rycerzom opanować podstawowe umiejętności składania klocków podczas zabawy tym prostym modelem i obserwuj, jak odnajdują się w świecie średniowiecznych rycerzy. W zestawie figurka LEGO® DUPLO® przedstawiająca rycerza. Baw się dzielnym konnym rycerzem z zestawu Turniej rycerski LEGO® DUPLO®, w którym znajdziesz też lancę, miecz, średniowieczny namiot turniejowy oraz płotek.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe