Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
PIKO
 

Ostatnio dodane

LEGO Super Heroes 76022 X-Men kontra Sentinel - GDYNIA

Producent:
LEGO

Magneto wykorzystuje swoje moce, aby przejąć kontrolę nad Sentinelem w celu uwięzienia Wolverine'a. Stań do walki razem z Wolverinem i resztą X-Menów, unikając wystrzeliwanych obrotowych rakiet i wielkich laserów potężnego robota. Wsiądź do słynnego myśliwca Blackbird i razem ze Storm i Cyklopem rusz superbohaterowi na pomoc, wspomagając się wystrzeliwanymi rakietami i sprężynowym miotaczem. Uwolnij Wolverine'a z łap Sentinela, aby mógł wrócić do walki. W zestawie 4 minifigurki z akcesoriami: Wolverine, Cyklop, Storm i Magneto oraz figurka robota Sentinela.Pomóż Wolverinowi pokonać Magneto, bawiąc się zestawem X-Meni kontra Sentinel z serii LEGO® Super Heroes, w którym znajdziesz myśliwiec Blackbird i wyjątkowe minifigurki.

LEGO Duplo 10580 Pudełko pełne zabawy - GDYNIA

Producent:
LEGO

Zapewnij dziecku wiele godzin rozrywki z zestawem Pudełko ekstrazabawy LEGO® DUPLO®. Ten zestaw stanowi świetne wprowadzenie do świata LEGO i obejmuje wiele różnych klasycznych i wyjątkowych klocków DUPLO. Zestaw pozwoli rozwinąć wiedzę i kreatywność młodego budowniczego — nauczy się on liczyć dzięki numerowanym klockom oraz będzie odgrywać ciekawe scenki za pomocą figurek DUPLO. W pudełku znajduje się również podwozie oraz elementy przedstawiające okna i drzwi w jasnych barwach podstawowych, którymi małe dzieci uwielbiają się bawić. Cały zestaw zapakowany jest w wytrzymałe, charakterystyczne pudełko w kształcie klocka LEGO. Znajdują się w nim też materiały podsuwające pomysły na budowanie, dzięki którym dowiesz się, jak razem z dzieckiem skonstruować wysoki dom i inne zabawne budynki. W zestawie 2 figurki dzieci DUPLO. Rozwiń kreatywność dziecka dzięki Pudełku ekstrazabawy LEGO® DUPLO®, w którym znajdują się 2 figurki dzieci DUPLO, zwierzątka, podwozie, klocki z dekoracjami i klocki numerowane

LEGO Star Wars 75050 B-Wing - GDYNIA

Producent:
LEGO

Odtwórz epickie sceny z filmu Gwiezdne wojny: Część VI — Powrót Jedi i inne pasjonujące bitwy kosmiczne z udziałem myśliwca B-wing™! Obracaj kokpit, aby pilot cały czas miał dobrą widoczność. Wyciśnij maksimum mocy z 4 olbrzymich silników, żeby w szaleńczym tempie pędzić przez galaktykę, oraz strzelaj ze sprężynowych działek do statków Imperium. Zmieniaj położenie skrzydeł, ustawiając je w słynnym kształcie krzyża podczas lotu i składając do lądowania. W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni i akcesorium: Ten Numb™, pilot Szarego Szwadronu i Generał Airen Cracken™.dpieraj ataki Imperium, pilotując B-winga™ z obracanym kokpitem, 4 dużymi silnikami, 2 sprężynowymi działkami i składanymi skrzydłami.

LEGO Ultra Agents 70161 Pojazd gąsienicowy - GDYNIA

Producent:
LEGO

Ultraagencie Jacku Fury, czy jesteś gotowy? Tremor, superzłoczyńca o żelaznych pięściach, demoluje ulice miasta Astor w przerażającym pancernym pojeździe gąsienicowym. Twoje zadanie polega na ochronie ultraczipa, na którym zapisano wszystkie tajne plany Ultraagentów. Unikaj olbrzymich pięści, którymi złoczyńca zadaje potężne ciosy. Odbij tarczą wystrzeliwane rakiety, a potem odpowiedz ogniem z miotacza. Wykorzystaj pełnię swoich umiejętności, by przechytrzyć superzłoczyńcę. Wystarczy jeden cios pojazdu Tremora, by rozbić bazę danych i wydobyć cenny ultraczip! W zestawie 2 minifigurki z bronią i akcesoriami: Tremor i agent Jack Fury.Powstrzymaj Tremora przed rozbiciem bazy danych i przejęciem ultraczipa, bawiąc się zestawem Pojazd gąsienicowy z serii LEGO® Ultra Agents.

LEGO Star Wars 75052 Kantyna Mos Eisley - GDYNIA

Producent:
LEGO

Witamy w głośnej i niebezpiecznej Kantynie Mos Eisley™ na pustynnej planecie Tatooine! Zaparkuj ścigacz i wejdź, tylko nie potrąć wielkiego jaszczura dewbacka, który przed wejściem pije sobie wodę z koryta. Zadbaj o to, by Luke, Han i Obi-Wan nie zapomnieli swoich broni przed przejściem przez rozsuwane drzwi obok skanera wykrywającego droidy. Otwórz budynek, aby ułatwić sobie zabawę, zamów coś do picia i zrelaksuj się przy utworach granych przez muzyków rasy Bith™. Odtwórz sceny z kantyny znane z filmu Gwiezdne wojny: Część IV — Nowa nadzieja, jak kłótnia Hana Solo™ z rodiańskim łowcą nagród — Greedo™. W zestawie 8 minifigurek z wyborem broni i akcesoriami: Han Solo™, Luke Skywalker™, Obi-Wan Kenobi™, Greedo™, pustynny szturmowiec™ i 3 muzyków rasy Bith™.Wejdź do Kantyny Mos Eisley™, w której znajdziesz skaner wykrywający droidy, bar, przesuwaną podłogę i otwierany dach. W zestawie również ścigacz, jaszczur dewback i 8 minifigurek.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe