Twoje Centrum Nawigacji
APEX24.plGrupy towarów

 
LEGO
 
 
Venta
 

Ostatnio dodane

Garmin eTrex 20x 010-01508-02 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Nowe urządzenie eTrex® 20x to nasza zaktualizowana wersja popularnego urządzenia eTrex 20, charakteryzująca się poprawioną rozdzielczością wyświetlacza, zapewniającego lepszą czytelność, i rozszerzoną wbudowaną pamięcią, pozwalającą przechowywać fabrycznie załadowaną mapę Garmin TopoActive Europa Wschodnia/ Europa Zachodnia. Odznacza się ono łatwą obsługą, wysoką trwałością i przystępną ceną, co cechuje urządzenia eTrex. Może być używane na rowerach, łodziach i motocyklach.

Garmin eTrex Touch 25 Topo ActiveMap Easter Europe 010-01325-02 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

eTrex® Touch 25 to nowa, łatwa w obsłudze nawigacja satelitarna Garmin stworzona dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Została wyposażona w odbiornik GPS/GLONASS, kompas elektroniczny, jasny ekran dotykowy oraz profile wspierające różne formy aktywnego wypoczynku, takie jak piesze wędrówki, jazda na rowerze czy geocaching. Do urządzenia dołączony jest uchwyt rowerowy. W pamięci zainstalowano mapy TopoActive Europe i dane o 250 tys. skrzynek geocachingu.

Garmin Fenix 3 Sapphire Rose Gold Performer M10-01338-51 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Fēnix® 3 to bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach przygód na świeżym powietrzu. Nowa antena EXOTM z obsługą GPS i GLONASS zapewnia precyzyjne wyznaczanie pozycji a wyraźny, kolorowy wyświetlacz zapewnia wygodny dostęp do danych. Fēnix® 3 wyposażony został w funkcje treningów multisportowych, biegów przełajowych i nawigacyjne. Wytrzymała konstrukcja, sportowy design i kompatybilnośd z platformą Connect IQ Apps sprawiają, że zegarek sprawdzi się w każdych warunkach.

Garmin eTrex Touch 35 Topo ActiveMap Easter Europe 010-01325-12 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

eTrex® Touch 35 to nowa, łatwa w obsłudze nawigacja satelitarna Garmin stworzona dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Została wyposażona w odbiornik GPS/GLONASS, elektroniczny kompas, wysokościomierz barometryczny, jasny ekran dotykowy oraz profile wspierające różne formy aktywnego wypoczynku, takie jak: piesze wędrówki, jazda na rowerze czy geocaching. Po połączeniu ze smartfonem na ekranie nawigacji możemy sprawdzać wiadomości e-mail i SMS. W pamięci zainstalowano mapy TopoActive Europe oraz informacje o 250 tys. Skrzynek do geocachingu.

Garmin Forerunner 230 HRM żółty i czarny 010-03717-53 - GARMIN GOLD PARTNER - Gdynia

Producent:
Garmin

Pobij swój następny rekord życiowy z Forerunnerem® 230 – inteligentnym zegarkiem do biegania z GPS i GLONASS. Jest on kompatybilny z czujnikiem tętna, umożliwia monitorowanie aktywności i łączność, np. automatyczne przesyłanie danych do platformy Garmin ConnectTM, oferuje inteligentne powiadomienia oraz komunikaty dźwiękowe. Zegarek poprawia także efektywność treningu dzięki pomiarowi tętna i strefy tętna oraz oszacowaniu pułapu tlenowego.

Mapy i Sterowniki

Garmin Express

Kompleksowe rozwiązanie zapewniające wszystko, czego potrzeba, aby urządzenia nüviŸ, zūmoŸ i dēzl™ były zawsze aktualne.

Wyszukiwarka map GARMIN Marine

Wykonaj wyszukiwanie ogólne lub zaawansowane, aby odnaleźć potrzebny obszar mapy BlueChartŸ.

BaseCamp

Przejmij kontrolę nad swoją następną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, punktów orientacyjnych, tras i ścieżek oraz przesyłanie ich na urządzenia firmy Garmin.
 
opineo
Sklepy internetowe